30 втілених проектів
НАЗАД
 • 10 Червня 2017
 • 988
 • Прокоментуй!
Новини
У Боярці відкрили барельєф Євгену Коновальцю

10 червня у містечку Боярка, що на Київщині, відбулось урочисте відкриття барельєфу полковнику Армії УНР Євгену Коновальцю.

Благодійний фонд «Героїка» протягом багатьох років співпрацює з громадою міста Боярка у справі вшанування борців за незалежність України. Так у 2013 р. коштом фонду було споруджено меморіал воякам Армії УНР на місці знищених більшовиками могил українських козаків та старшин (по вул. Зеленій). У 2014 р. в старій частині міста нами було встановлено барельєф на честь військового діяча доби УНР Марка Шляхового. Крім того, зусиллями місцевих патріотів, у Боярці було відкрито меморіальну дошку на честь генерал-хорунжого Всеволода Петріва, а нещодавно і анотаційну таблицю на вул. Євгена Коновальця.

Урочисте відкриття барельєфу Є. Коновальцю у Боярці
Урочисте відкриття барельєфу Є. Коновальцю у Боярці

Ідея встановити барельєф Євгену Коновальцю на будинку міської школи №2, де у листопаді-грудні 1918 р. містився штаб Окремого загону Січових Стрільців, також належить нашому фонду. Виготовлення і встановлення пам’ятного знаку оплатила Боярська міська рада. Однак самою лише «ініціативою» наша участь у цьому проекті не обмежилась. Фонд взяв на себе матеріальний тягар, пов’язаний із підготовкою та проведенням урочистого заходу. Похвалитися є чим: вшанування Коновальця відбулось на високому рівні. Почесну варту на заході забезпечували військові реконструктори в одностроях Армії УНР та ліцеїсти-зв’язківці. Освячення дошки відбулось за численної участі українського духовенства та церковного хору. Мистецьку частину свята забезпечив гурт «Хорея козацька», що потішив слухачів унікальними творами доби Перших Визвольних змагань.

«Героїка» дякує всім жертводавцям, які не словом, а гривнею долучились до увічнення пам’яті полковника Армії УНР і засновника ОУН Євгена Коновальця. Підтримуйте нашу роботу, і ми разом наповнимо нашу країну українським змістом!

Барельєф полковнику Коновальцю
Барельєф полковнику Коновальцю

На заході нами було проведено збірку коштів на спорудження пам’ятника «Землякам – учасникам Першого Зимового походу Армії УНР» у м. Ананьїв Одеської області. Ми зібрали 1727 грн. Нагадаємо, що загалом, для реалізації цього проекту, ми потребуємо близько 90 000 грн. Разом із сьогоднішньою збіркою нами вже акумульовано 13 727 грн. Закликаємо і Вас взяти участь у спорудженні цього монументу:

ПриватБанк: 4149 4393 9261 8991, Цюпка Наталя Романівна
————————————————
Найменування юр. особи: Благодійна організація «Благодійний фонд «Героїка»
Код ЄДРПОУ: 38697076
Валюта рахунку: UAH
№ рахунку: 26005602566300
Назва банку: Публічне акціонерне товариство «УкрСиббанк»
МФО (код банку): 351005
Призначення платежу: Благодійний внесок
————————————————
PayPal: heroic.spirit@gmail.com
————————————————
З усіх питань пишіть на нашу адресу: heroic.spirit@gmail.com

Схожі Новини
 • 3 Лютого 2021
 • 457
 • Прокоментуй!
Співпраця з істориками, краєзнавцями та представниками ЗМІ

Щодня ми одержуємо багато листів як від приватних осіб, які ...

детальніше
 • 4 Січня 2021
 • 363
 • Прокоментуй!
У Великих Зозулинцях відправили панахиду на могилі вояків Армії УНР

У грудні 2020 р. представники фонду “Героїка” завітали до с. ...

детальніше
 • 23 Грудня 2020
 • 309
 • Прокоментуй!
«Героїка» замовила камінь для будівництва пам’ятника у Великих Зозулинцях

У середу, 23 грудня, розпочались підготовчі роботи до спорудження пам’ятника ...

детальніше
Залиште свій Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.