Про нас

«Героїка» – це благодійний фонд, що виник у 2010 році як громадська ініціатива зі спорудження пам’ятників і пам’ятних знаків борцям за волю України. Молоді люди з Києва, Херсонщини, Черкащини, Харківщини, Хмельниччини, Рівненщини та Тернопільщини об’єднали свої зусилля для того, аби маркувати простір нашої Батьківщини українськими військовими пам’ятниками, утверджувати ідеї державності та волелюбності українців.

Ми почали свою роботу зі спорудження першого на півдні держави пам’ятника борцям за волю України (с. Зміївка на Херсонщині). У 2013 р. ми зареєструвались як благодійний фонд. У 2014-2016 рр. займались допомогою українським підрозділам: «Донбас», «Азов», 30-та ОМБр ЗСУ.

Основними напрямками нашої діяльності є пошук та впорядкування українських військових поховань, спорудження пам’ятників і пам’ятних знаків на місцях боїв, військових походів та в пам’ять полеглих українських воїнів. Нами реалізовано понад 25 меморіальних проектів по всій Україні. Ми шукаємо волонтерів та однодумців, аби спільною роботою популяризувати українську військову історію і пропагувати жертовність і любов до України.

Контактна адреса: heroic.spirit@gmail.com

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Найменування юр. особи Благодійна організація «Благодійний фонд «Героїка»
Код ЄДРПОУ 38697076
Валюта рахунку UAH
№ рахунку 26005602566300
Назва банку Публічне акціонерне товариство «УкрСиббанк»
МФО (код банку) 351005
Призначення платежу Благодійний внесок

31 Comments

 1. Ваша робота безцінна. Вже не один рік цікавлюся історією визвольних змагань. Пишіть. Чим можу поможу.

 2. називаємось Козацьке Стрілецьке Братство…
  за однострій маємо на взір від Чорношличників…
  знаємо Чорних Запорожців з Перемишля…
  співпрацюємо у тому ж напрямку…
  готові на співпрацю…
  заходьте http://strbratstvo.ucoz.ru/
  сьогодні, в неділю, в замку Любарта, відкриваємо дошку нашому славному земляку Івану Виговському…
  Отаман Віктор ФЕДОСЮК

  1. А чому би вам, для початку, домен не зареєструвати нормальний – без РУ?

   1. Пане Тарасе, Ви серйозно чи жартуєте? Який РУ? В нас домен .org.ua

  2. На тому ж ucoz можна вибрати собі домен, наприклад, strbratstvo.at.ua

 3. Дякуємо за коментар. Ніколи не думав, що клуб військово-історичної реконструкції “Чорні Запорожці” – з Перемишля. Це українці діаспори організували?

  Всі деталі співпраці обговоримо поштою. Листа я вже надіслав.

  1. Прошу зайти на Faceboock “Чорні Запорожці”
   Остання акція за нашої участі відбулась 19 червня в Пикуличах.

 4. Займаюсь історією визвольної боротьби на Овруччині,Житомирщина.Шукаємо могили повстанців,встановлюємо їхні долі…В 2008 перезахоронили в Овручі повстанців з загону ВЕРЕЩАКИ,які загинули в 1945р у нас в районі,давши бій НКВСівцям..Особисто знайшов сім”ї повстанців і розповів про долі Героїв..Готовий до співпраці.Слава Героям!!!

  1. Цікавить історія визвольної боротьби на Овруччині, Житомирщині.
   Прошу писати на e-mail: kovali923@gmail.com

 5. Вітаю, панове! Буду радий знайомству і плідній співпраці. Є багацько матеріялу по суміжних темах. Досліджую Визвольні змагання, член Історичного Клубу “Холодний Яр”, належу до “Чорних Запорожців” (Перемишлянських), живу у Франківську, родом з Донеччини- Слобожанщини.

  Прошу писати всіх rocco333@yandex.ru

  Чекатиму на відгук.

  З глибокою повагою до Вас і Вашої праці,

  Станіслав.

 6. Працюю над висвітленням діяльності Південної похідної групи 111 Т. Семчишина (синівський обовязок). В кого є матеріали, пропозиції – буду вдячний! Спільна справа нас об’єднає.
  Слава Україні!
  Героям слава!

 7. Мої вітання,
  Подібну роботу проводимо в Чехії.
  Будемо вдячні на надання детальної інформації про пам’ятні місця з описом, фотографією та місцем знаходження по всьому світу.
  Детальніше на нашому сайті http://e-memorial.vstour.info/

  Роман

 8. В середені січня планується відкриття меморіальної дошки полковнику УНР Луценко І.М. на залізничній станції Красилів.

  Меморіальна дошка

 9. як мені, нещодавно, стало відомо- мій дід служив у батальйоні допоміжній поліції(Schutzmannschaft Wacht Bataillon nr. 143-146) в 1942г під Харковом. Підкажіть, будь ласка, де можна дізнатися про його долю

  1. Скачайте на сайті http://www.history.org.ua/?litera&id=7924 наступну книгу: Дерейко І. І. Місцеві формування німецької армії та поліції у Райхскомісаріаті «Україна» (1941–1944 роки) / Наук. ред. О. Г. Бажан. НАН України. Інститут історії України. – К.: Інститут історії України, 2012. – 174 с.
   А що стосується долі Вашого діда, то варто враховувати, що протягом 1942р. шуцмани широко залучалися німцями на фронті – під Харковом та Сталінградом (так!). Рекомендую також звернутися письмово до УСБУ в Харківській області та УМВС в Харківській області на предмет наявності архівної справи на Вашого діда та на предмет ознайомлення з нею. Не дивуйтеся відносно міліції – там багатющий архівний відділ з “оперативкою”.

 10. Чому українці не святкують перемоги періоду УНР ? Об’єднання армій УНР, УГА,
  селянської армії Ю. Тютюнника -16 липня 1919 року та успішний наступ – це найвище досягнення української мілітарної сили того періоду(“Похід українських армій на Київ і Одесу” М. Капустянський).В УПА вступ українського війська до Києва – 31 серпня 1919 року відзначався , як День Слави Української Зброї( літопис УПА, т 2 ст 17)

 11. Хочу висловити Вам величезну подяку, ваша робота дійсно безцінна. Нехай Вас Бог береже у цій нелегкій але надзвичайно корисній діяльності для України. Звертайтеся, допоможу чим зможу – alex,in.ukr@gmail.com

 12. в селі пилатківці борщівського району тернопільської області біля церкви є могила повстанця про кого деякі старожили ще можуть розказати поспішіть

  1. Будь ласка, скажіть в чому суть справи:

   а) Встановити пам’ятник на могилі
   б) Розпитати старожилів про повстанця
   в) І перше, і друге разом

 13. Написавв я тлумачного словника “Словообіг планети. Скельця єдиного дзеркала”, де наші слова розглядаюю через корені мови Святого Письма. Вельми цікава історія висвітлюється. Можу надіслати електронну версію, d-bazan@ua.fm, вкажіть свій е-мейл, але надрукувати не можу через брак коштів (пенсія 1100).
  Якщо несподівано виникне бажання підтримати – то перекажіть сюди, через Приватбанк – достатньо вказати лиш № картки 5211 5373 3094 7347 та, Юрію Кобзенку, на словни, чи поповніть рахунок мобільного: 099-340-69-71 тоді вкажіть і поштову адресу, а я надішлю книгу, коли надрукую. Щиро! ю.к.

 14. Ну так і розмістили б НА САЙТІ інформацію куди слати пожертви …

  1. Переказати кошти на цей проект можна на картку:
   ПАТ «Укрсоцбанк»
   Номер карткового рахунку: 2625 4026 0195 26
   МФО: 300023
   ЄДРПОУ: 00039019
   Номер транзитного рахунку: 2924 3010 0000 11
   Подобєд Павло Костянтинович

 15. дякую! інформація, нарешті, є. чи не плануєте відкрити картку в приватбанку? тримачами банківських карток ПБ є велике коло людей і робити перерахунки по ньому зручніше, оскільки досить проста процедура оплати через інтернет, що важливо для тих, хто не може в робочий час займатися біганиною по банкам. тим більш, що не всі можуть вносити великі суми разово, є такі, як я для прикладу ))), хто може невеличкими сумами, але систематично…

 16. Вітаю шановне товариство!Слава Україні!Я Олександр Убийлихо,з Чорних запорожців Харківщини.Величезне прохання!Друзі,якщо хтось має інформацію про поховання вояків армії УНР чи то то якусь іншу,поділіться,будь ласка!Прошу писати на zaporozhtsi.kharkiv@ukr.net.Або у соцмережі:Фейсбук-https://www.facebook.com/zaporozhtsi.kharkiv,Вконтакте-http://vk.com/zaporozhtsi.kharkiv,Однокласники-http://www.odnoklassniki.ru/profile/558889463499.

 17. скажіть, будь-ласка, ви допомпгаєте мобілізованим? дуже потрібний бронежилет!!!!! 0962154280

Leave a Reply

Your email address will not be published.